Korisno
Nizozemska
Hosteli u Nizozemskoj prilagođeni osobama s invaliditetom

Stayokay


Ameland / Stayokay Ameland

Oranjeweg 59, 9161 CB Hollum Ameland
ameland@stayokay.com

Amsterdam  / Stayokay Amsterdam Stadsdoelen
Kloveniersburgwal 97, 1011 KB Amsterdam

Bakkum / Stayokay Bakkum
Heereweg 84, 1901 ME Bakkum
bakkum@stayokay.com

Chaam / Stayokay Chaam
Putvenweg 1, 4861 RB Chaam

Domburg /  Stayokay Domburg
Duinvlietweg 8, 4356 ND Domburg
domburg@stayokay.com

Dordrecht / Stayokay Dordrecht
Baanhoekweg 25, 3313 LA Dordrecht
dordrecht@stayokay.com

Egmond / Stayokay Egmond
Herenweg 118 , 1935 AJ Egmond-Binnen Egmond
egmond@stayokay.com

Grou / Stayokay Grou
Oer't Hout, Raadhuisstraat 18, 9001 AG Grou
grou@stayokay.com

Haarlem / Stayokay Haarlem
Jan Gijzenpad 3, 2024 CL Haarlem
haarlem@stayokay.com

Heeg / Stayokay Heeg
Eilan 65, 8621 CT Heeg
heeg@stayokay.com

Maastricht / Stayokay Maastricht
Maasboulevard 101, 6211 JW Masstricht

Scheemda / Stayokay Scheemda
Esborgstraat 16, 9679 ZG Scheemda

Terschelling / Stayokay Terschelling
Burg. Van Heusdenweg 39, NL 8881 EE West-Terschelling
terschelling@stayokay.com

Valkenswaard / Stayokay Valkenswaard
Past. Heerkensdreef 20, 5552 BG Valkenswaard
valkenswaard@stayokay.com


Pronađite hostel
Book hostels worldwide (including our hostel in Zadar) on hihostels.com: