Korisno
Belgija - Flandrija
Hosteli u Flandriji prilagođeni osobama s invaliditetom

Flandrija – Vlaamse Jeugdherbergen


Antwerpen/Op Sinjoorke

Eric sasselaan 2 - B 2020 Antwerpen
antwerpen@vjh.be

Bokrijk/De Roerdomp
Boekrakelaan 30 - B 3600 Bokrijk
bokrijk@vjh.be
 

Brugge/Europa
Baron ruzettelaan 143 - B 8310 Brugge
brugge@vjh.be
 

Brussel/Bruegel
Heilige Geeststraat 2 - B 1000 Brussel
brussel@vjh.be
 

Dudzele/ Herdersbrug
Louis Coiseaukaai 46 - B 8380 Brugge (Dudzele)
brugge.dudzele@vjh.be
 

Geraardsbergen/ t Schipken
Kampstraat 59 - B 9500 Geraardsbergen
geraardsbergen@vjh.be
 

Laarne/ De Valk
Mellestraat 18 a - B 9270 Laarne
laarne@vjh.be

Leuven/De Blauwput
Martelarenlaan 11A - B 3010 Leuven
leuven@vjh.be
 

Maldegem/Die Loyale
gentsesteenweg 124 - B 9990 Maldegem
maldegem@vjh.be
 

Mechelen/De Zandpoort
Zandpoortvest 70 - B 2800 Mechelen
mechelen@vjh.be
 

Oostduinkerke/De Peerdevisser
Duinparklaan 41 - B 8670 Oostduinkerke
oostduinkerke@vjh.be
 

Ronse/De Fiertel
Ruddersveld 7 - B 9600 Ronse
ronse@vjh.be
 

Sankt-vith/Ardennen-Eifel
Rodter strasse 13a - B 4780 Sankt-vith
sankt-vith@vjh.be
 

Tongeren/Begeinhof
Sint-Ursulastraat 1 - B 3700 Tongeren
tongeren@vjh.be

Pronađite hostel
Book hostels worldwide (including our hostel in Veli Lošinj) on hihostels.com: